Měděná váza Kave Home Carlyn 14 cm – Stylový doplněk do vašeho interiéru

Stylová měděná váza Kave Home Carlyn zaujme svým jednoduchým a elegantním tvarem.

Designová váza je vyrobena z lakovaného kovu s měděnou povrchovou úpravou a bude nepřehlédnutelnou ozdobou každého moderního interiéru.

Materiál

Svůj charakteristický vzhled získala měděná váza Kave Home Carlyn díky použití kovového materiálu s měděnou povrchovou úpravou. Její lakovaný povrch prodlužuje životnost a zároveň chrání povrch před poškozením.

Velikost

Tato stylová váza má výšku 14 cm a průměr 8 cm, což z ní činí ideální doplněk do menšího interiéru nebo na okenní parapet.

Využití

Měděná váza Kave Home Carlyn se skvěle hodí pro aranžování květin, ale i jako samostatný výrazný dekorační prvek do vašeho interiéru. Doporučujeme kombinovat ji s většími nebo menšími vázami stejného designu pro vytvoření harmonického celku.

Nebojte se experimentovat s aranžováním rostlin a květin – tato váza je díky svému jednoduchému designu ideální pro různé druhy květů. Kombinujte například různě barevné květy, nebo je doplňte o rostliny s výraznými a neobvyklými tvary.

Kde zakoupit

Měděnou vázu Kave Home Carlyn si můžete zakoupit v eshopu Codina.cz na adrese https://www.codina.cz/produkt/medena-vaza-kave-home-carlyn-14-cm.

Měděná váza Kave Home Carlyn 14 cm

Prozkoumejte neomezené možnosti dekorace a vytvořte si svou vysněnou atmosféru v prostředí vašeho domova s měděnou vázou Kave Home Carlyn 14 cm.