Rohová sedací souprava RICARDO v levém provedení Monolith 09/ Monolith 29Rohová sedací souprava RICARDO

Moderní a prostorní sedačka pro váš obývací pokoj

Rohová sedací souprava RICARDO je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a prostornou sedačku do svého obývacího pokoje. Díky svému designu se hodí do jakéhokoliv interiéru a skvěle se kombinuje s ostatním nábytkem.

Vyberte si levé provedení Monolith 09 nebo Monolith 29

RICARDO je dostupná v levém provedení Monolith 09 nebo Monolith 29, takže si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce líbí a nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Detail rohové sedací soupravy RICARDO

Zapomeňte na nekomfortní sedání

RICARDO je nejen krásná, ale také velmi pohodlná. Sedáky jsou vyrobeny z kvalitní pěny, která se při sedání přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne vám maximální pohodlí.

Praktické úložné prostory

Souprava RICARDO je vybavena praktickými úložnými prostory, kam můžete uložit polštáře a další předměty, které chcete mít po ruce, a nezabírat prostor na sedací soupravě.

Rohová sedací souprava RICARDO s úložnými prostory

Vyberte si z různých barev a látek

RICARDO je dostupná v několika různých barvách a typech látek, takže si můžete vybrat stín, který se vám nejvíce líbí a nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Zakoupit online

Pokud jste se rozhodli pro rohovou sedací soupravu RICARDO, můžete si ji objednat přímo na stránkách nábytkového eshopu Nábytek pro život, který vám ji zdarma doručí až domů.