Stylové jídelní židle Casarredo NOPI v živých barvách

Casarredo NOPI jsou jídelní židle, které zaujmou svým vzhledem i pohodlím. Mohou být skvělou volbou nejen do vaší jídelny a kuchyně, ale také do kanceláře, čekárny či recepce.

Čalouněná jídelní židle

NOPI jsou čalouněné jídelní židle, které umocní pocit pohodlí při posezení. Potahová látka Aksamit Bluvel 14 v grey or stone barvě dodává židlím luxusní vzhled a pocit doteku stonku.

Odkaz na konkrétní produkt: https://www.codina.cz/produkt/casarredo-jidelni-calounena-zidle-nopi-velvet-seda-cerna-zlata

Nohy z kovu v černé a zlaté barvě

Nohy židlí jsou vyrobeny z kovu v barvách černé a zlaté. Nohy jsou vibraně hladké s povrchovou vrstvou pro zlepšení trvanlivosti. Tyto nohy dodávají židlím exkluzivní vzhled, který bude ladit téměř s jakoukoli dekorací interiéru.

Pohodlí a elegance

Casarredo NOPI jsou synonymem pro pohodlí a eleganci. Jsou vhodné pro širokou řadu interiérů díky svému vzhledu, pohodlí a možnostem barevného provedení. A především nabízejí pohodlné posezení.

Demontované dodání

NOPI jsou dodávány v demontovaném stavu, takže snadno a rychle přenositelné do jiných místností či prostorů. Samotná montáž židlí je díky jednoduchému provedení rychlá a jednoduchá.

Závěrem

Casarredo NOPI jsou skvělou volbou pro každou místnost, která si vysíná stylovou, ale pohodlnou jídelní židli. Pokud hledáte židli s výjimečným vzhledem a komfortním posezením, pak jsou Casarredo NOPI tou správnou volbou.

Jídelní stůl s NOPI židlemi

NOPI židle v interiéru