Zkrášlete svůj domov s dekorativními polštáři!

Polštáře jsou ideálním doplňkem každého interiéru. Jsou mnohostranné, snadno se přizpůsobí a jsou cenově dostupné. Pokud nevíte, jak zlepšit vzhled svého domova, polštáře jsou skvělým místem k začátku. Jsou to předměty, ke kterým můžete přidávat a odebírat podle vašich nálad a interiérového stylu.

Stylové kombinace a materiály

Pokud jde o styl, možností je mnoho. Pokud máte v ulicích nebo parcích kolem sebe spoustu přírodních barev, zkuste si pořídit polštáře ze lnu nebo bavlny. Pokud máte bílé zdi, může být zajímavé probarvit obývací pokoj barevnými polštáři a doplňky. Pokud máte moderní a minimalistický interiér, zkuste se zaměřit na jednobarevné polštáře a jednoduché tvary. Na rozdíl od nábytku, polštáře můžete snadno vyměnit a aktualizovat vzhled vašeho interiéru.

Vyzkoušejte jednoduchou kombinaci v kombinaci jednoduchých tvary, jako třeba tmavé masivní polštáře proti jednobarevnému pohovce, abyste dodali svému interiéru malebný vzhled. V kombinaci s jemnými barevnými tóny, jako jsou béžové, šedé a světlé modré, je tento styl populární v moderních interiérech.

Doplňujte s texturou

Jednou z nejzásadnějších věcí při výběru polštářů je materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Zajímavé kombinace mohou být například bílé polštáře s výraznými potisky na korálky nebo třásně. Tento styl kombinace udělá z vašeho interiéru něco elegantního až romantického. Textilní polštáře s výšivkami nebo poseté korálky a třásněmi dodají vašemu interiéru pohodlí a ženský vzhled.

Texturované polštáře jsou v současné době velmi oblíbené. Textura zabezpečuje, že váš interiér bude vypadat atraktivně a dynamicky. Pokud nechcete mít v interiéru příliš mnoho barev, vždy se můžete spolehnout na texturu, aby vytvořila zajímavý vzhled. Rekonvalescentní polštáře, polštáře z kůže a polštáře z plyše jsou v současnosti velmi trendy a jsou dnes široce dostupné.

Vyberte si z naší velké nabídky na smartprodukty.cz a pořiďte si ty nejšikovnější polštáře a doplňky pro svůj domov. Nabízíme Vám různorodé varianty, perfektní pro všechny typy interiérů.

Oživte svůj prostor s doslova barevnými polštáři

Pokud jste fanoušky barev, polštáře jsou skvělým doplňkem k salonu či obývacímu pokoji. Pokud už jste unavení ze stávajícího interiéru, zkuste přidat pár různobarevných polštářů. Ty dokážou rázem rozjasnit celý prostor a vytvořit jeho jedinečnou atmosféru. Pokud se však rozhodnete pro odvážnější barvy, mějte na paměti, že je třeba si držet stylovou konzistenci. Tyto barvy a odstíny dodají vašemu interiéru zábavu a dojem, který nebude ladit s tradičním stylem. Pokud tedy máte v obývacím pokoji bílou koženou sedačku, zkuste ji zdobit kousky v pastelových nebo zemitých tónech – barvách, které ladí se vaším interiérem.

Pořídíte si ty nejšikovnější polštáře a doplňky pro svůj domov na smartprodukty.cz

Polštáře jsou krásné a praktické doplňky, které účinně vylepší interiér vašeho domova. Bez ohledu na to, jestli hledáte spouštěč nebo jen chcete změnit vzhled svého interiéru, polštáře jsou jedním z nejmnohostrannějších doplňků, které můžete použít. Pokud tedy chcete vašemu domovu dodat personality a zlepšit jeho vzhled, polštáře jsou prvotřídní volbou.

Najdete je v širokém sortimentu na smartprodukty.cz, kam Vás zvu k prohlídce!