TRENDY VANA 170×70 – KOMFORT A STYL DO KOUPELNY


Moderní technologie

Vanová technologie se neustále vyvíjí a s tím souvisí i nové trendy v koupelnách. V poslední době jsou velmi oblíbené vany s moderními technologiemi, které umožňují maximální pohodlí a relaxaci. Mezi tyto trendy patří například masážní vany, které dokonale uvolní svaly a přinesou úlevu po náročném dni. Pokud navíc zvolíte vanu s hydroterapií, získáte kromě relaxace i pozitivní vliv na celou Vaši pohodu a duševní stav.

Designové prvky

Designové prvky jsou dnes již nedílnou součástí moderních koupelen. ChiC a moderní vana může mít různé tvary a barvy. Poslední dobou velmi populární jsou trendy vany s horizontálními liniemi a hladkým povrchem. Takové vany působí velmi elegantně a oživí celou koupelnu. Pokud do Vaší koupelny vybíráte novou vanu, určitě byste neměli opomenout estetické prvky, které do koupelny vnesou pohodu a klid.

Komfort a rozměry

Nevíte, jakou velikost vany zvolit? Pokud hledáte vanu, kterou zvládnou i větší lidé, nebo chcete vyřešit problém s ubytováním většího počtu lidí, pak byste měli zvážit vanu o rozměru 170×70. Tato velikost je dnes velmi oblíbená, jelikož umožňuje dostatek prostoru a současně není náročná na prostor v koupelně. Vana 170×70 je ideální pro dopřání komfortu a pohodlí našemu tělu a současně do koupelny přidává styl a eleganci.

Vybrat si správnou vanu není snadné

Při výběru správné vany je velmi důležité zohlednit nejen cena, ale i další aspekty, například celkový design koupelny, Vaše preference vůči materiálům a spoustu dalších faktorů. Je velmi důležité zvolit vanu, která bude nejen krásná, ale i funkční a pohodlná. Proto byste se měli poradit s odborníkem, který Vám poradí s výběrem té správné.

V naší společnosti Asintegrated nabízíme široké spektrum vany 170×70, které jsou vysoké kvality a zárukou prodloužené životnosti. Pokud tedy hledáte kombinaci stylu, pohodlí a rozměrů, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi doporučíme ty nejlepší varianty.

Navštivte naše stránky a získejte inspiraci pro novou vanu do Vaší koupelny!