Zlatý závěsný lustr Cambaz II od Opviq – dokonalý doplněk interiéru!

Toto závěsné stropní svítidlo se osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především, díky jeho stylovému provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Základní informace o svítidle

Kvalitní kovový lustr Cambaz se pyšní rozměry 100 x 15 cm s celkovou výškou 110 cm a paticí E27. Vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 40 W. Součástí balení jsou pokyny k instalaci a připojení zařízení.

Lustr Cambaz II

Zdroj obrázku: atcomplet.cz

Instalace lustru

Nainstalování lustru není žádnou vědou. Pokud dodržíte návod k instalaci a připojení zařízení, zvládnete to bez problémů. Pokud nejste zruční nebo si nejste jisti, zvolte si odborníka, který vám se vším pomůže. Sice to bude stát nějaké ty peníze navíc, ale s jistotou tím vyřešíte vše rychle a bez nežádoucích komplikací.

Lustr Cambaz II

Zdroj obrázku: atcomplet.cz

Doporučené místo pro instalaci

Před instalací lustru zvažte, kam ho umístíte. Ideální místo pro instalaci jsou moderní prostory s minimalistickým designem, kde lustr získá na výraznosti a stane se výrazným doplňkem interiéru. Bude se vynikající adaptovat téměř do každého typu interiéru, jak do bytu, tak do kanceláře.

Lustr Cambaz II

Zdroj obrázku: atcomplet.cz

Závěr

Zlatý závěsný lustr Cambaz II od Opviq je vynikající volbou pro ty, kteří si chtějí vylepšit svůj interiér a chtějí něco originálního, ale přitom kvalitního.

Pokud si zakoupíte tento lustr, nebudete muset řešit jakékoliv problémy s jeho využíváním, jeho instalace je velmi jednoduchá a na svém vzhledu opravdu stojí.

Nakupujte kvalitní svícení!

Lustr Cambaz II

Zdroj obrázku: atcomplet.cz