Novinka pro domácí interiér: AMPAT věšáková skříň s bukovým dřevem a zámkem

Vyhlížíte novou skříň na šaty, která by se hodila do vašeho bytu?

Nebo si hledáte vhodný doplněk do vaší pracovny?

Pak právě tuto novinku od firmy AMPAT určitě oceníte. Jde o věšákovou skříň se zámkem, která je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Rozměry této skříně jsou 57 x 175 x 34 cm a doplňuje ji krásné barevné provedení v bukovém odstínu. Materiál této skříně tvoří DTD laminovaná deska, ABS hrany a kovové úchyty.

Vhodné pro různé prostory

Tato skříň se skvěle hodí do různých prostor. Je vhodná do kanceláří, pracoven, školních učeben nebo zasedacích místností. Skříň můžete skládat dle vlastních představ a přizpůsobit tak prostor, ve kterém bude stát. Skříň je dodávána v demontu, takže si ji můžete snadno a rychle poskládat dle vašich představ.

Kvalitní a spolehlivý výrobce

Společnost AMPAT se může pochlubit dlouholetou zkušeností a tradicí v oblasti výroby nábytku. Jejich výrobky jsou skvěle zpracované a disponují vysokou kvalitou. Stejně tak je tomu i u této novinky. Skříň je vyrobena pečlivě a s maximální pozorností k detailům. Navíc si můžete být jistí, že si pořizujete výrobek, na který máte záruku 24 měsíců.

Pokud vás tedy zaujala tato věšáková skříň s bukovým dřevem a zámkem od společnosti AMPAT, neváhejte a zvažte si její nákup. Více informací o této novince a dalších produktech této společnosti naleznete na tomto odkazu.

věšáková skříň

Zdroj: AMPAT – www.velkynabytek.cz