Chladicí podnos TESCOMA s nízkým poklopem DELÍCIA ø 34 cm – skvělý pomocník pro vaše jídlo

Tescoma DELÍCIA chladící podnos s nízkým poklopem je praktický pomocník v kuchyni. Jeho využití může být různorodé a prospěšné. Podnos je skvělý při přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek, chlebíčků, ovoce a mnoho dalšího.

Chladicí díl podnosu pomáhá udržet vaše jídlo déle svěží. To oceníte zejména v letních měsících, kdy vám vaše oblíbené pokrmy nebudou rtuť a ztrácet svůj chuťový zážitek. Je to skvělý způsob, jak uchovat své jídlo v nejlepší kvalitě.

Vynikající materiálové složení

Chladicí podnos TESCOMA s nízkým poklopem DELÍCIA ø 34 cm je vyroben z prvotřídního odolného plastu, který bude vašemu podnosu poskytovat dlouhou životnost. Podnos a poklop jsou vhodné do myčky nádobí, takže se nemusíte bát, že by jeho údržba byla náročná.

Chladicí díl nemáte možnost umýt v myčce nádobí, protože by tím mohlo být poškozen jeho funkční chlazení. Proto doporučujeme použít běžnou čistící drogerii a vanu s tekoucí vodou pro jeho odstranění.

Záruka 3 roky

Tescoma DELÍCIA chladicí podnos s nízkým poklopem je kvalitní a spolehlivý produkt, který splní všechny vaše očekávání. Proto se výrobce nebojí a nabízí na tento produkt záruku 3 roky.

Pokud tedy hledáte jednoduchý způsob, jak uchovat své oblíbené pokrmy v nejlepší kvalitě, chladicí podnos TESCOMA s nízkým poklopem DELÍCIA ø 34 cm, je pro vás tou správnou volbou. Objednejte si ho již dnes na www.bestnabytek.cz a užijte si jídlo v jeho nejlepší podobě.

Chladicí podnos Tescoma

Chladicí podnos Tescoma