Néstěnné dekorace pro vaši dokonalou domácnost


Vybrat správné dekorace pro váš domov může být náročný úkol. Chcete, aby dekorace byly stylové, originální a především přizpůsobené vaší domácnosti. Néstěnné dekorace jsou jednou z nejlepších možností, jak oživit jakýkoli prostor a dodat mu osobitý charakter. V tomto článku si představíme několik typů nejpopulárnějších nestěnných dekorací, které jistě nezklamou.

Sklenice a vázy

Sklenice a vázy jsou velmi populárním typem nestěnných dekorací. Jsou perfektním způsobem, jak ozdobit svůj domov, nebo zaslouží-li si několik nových květinových aranžmá. Sklenice a vázy jsou v různých tvarech a velikostech. Vyberte si takové, které budou ladit s vaším nábytkem a dekoracemi. Při aranžování květin do vázy nezapomeňte na kontrast a použijte světlé květiny na tmavém pozadí nebo naopak.

Hrnky a šálky

Hrnky a šálky nejsou jen pro pití kávy nebo čaje. Jsou to také skvělé nestěnné dekorace. Můžete je použít jako malé květinové vázy nebo jako malé stojany pro malé dekorativní předměty. Hrnky a šálky s originálním designem vyniknou na každém stole nebo poličce. Pokud máte několik podobných hrnků nebo šálků, zkuste je nahromadit a vytvořit z nich zajímavou dekoraci.

Svícny

Svícny jsou jinou populární volbou pro nestěnné dekorace. Mají různé tvary a velikosti, od malých až po velké. Svícny vytvářejí útulnou atmosféru v jakémkoli prostoru a jsou dokonalým ozdobným prvkem pro každý stůl. Pokud hledáte něco neobvyklého, zkuste kombinovat různé tvary svící s různými druhy svíček, což vytvoří zajímavou dekoraci.

Zrcadla

Zrcadla nejsou jen praktické, ale také krásné. Zrcadla umístěné na různých místech v domě vytvářejí i přirozené světlo a odrážejí zbytek dekorace. Pokud hledáte nestěnní dekoraci, která zvýrazní vizuální efekt vámi vybraných předmětů, vyzkoušejte postavit je před zrcadlo. Jakmile budou všechny předměty uspořádány správně, vytvoříte ze zrcadla originální a jedinečnou dekoraci.

Nakonec, pokud hledáte inspiraci a další tipy na výběr nestěnných dekorací, navštivte sportprague.cz. Tam najdete mnoho článků a nejnovější trendy pro interiéry. Užijte si svou novou dekoraci a vytvořte si svůj dokonalý domov.