Novinka pro vaši kuchyni: Regál bambus Nepel TYP 1 v bílé barvě s tempem Kondela a dárkem zdarma

Bambusový stojan na květiny v bílé barvě je novinkou pro vaši kuchyni. Tento regál je vhodný do interiéru i exteriéru a dokonale doplní váš domov i zahradu. Květináče můžete umístit na tři police, a díky nosnosti 10 kg na 1 polici, vám zajistí dostatek prostoru pro vaše oblíbené rostliny.

Hloubka horní police je 18 cm, takže do ní snadno umístíte menší květináče nebo další drobnosti. Regál bambus Nepel TYP 1 v bílé barvě s tempem Kondela má moderní design a dokonale zapadne do každého interiéru.

Jeden pár rukavic a set ručního zahradního nářadí zdarma je součástí balení tohoto krásného bambusového regálu. Budete si tak moci užít zahradničení s novým nářadím a nemusíte se o nic starat.

Dodávaný v demontu

Regál bambus Nepel TYP 1 v bílé barvě s tempem Kondela a dárkem zdarma je dodáván v demontu, takže si ho budete muset poskládat sami. Ale nebojte se – balení obsahuje návod k montáži, takže to snadno zvládnete.

Náš bambusový regál Nepel TYP 1 je skvělým doplňkem do každého domova. Novinka stojící na rovném, tuhém podkladu vyrobená z kvalitního bambusu v bílé barvě se perfektně hodí pro skladování květin a dalších dekorativních předmětů.

Objevte nový bambusový regál Nepel TYP 1 a pořiďte si ho právě teď. Nakupujte online a užijte si luxus většího místa pro vaše rostliny a dekorace.

Regál bambus Nepel TYP 1 v bílé barvě s tempem Kondela a dárkem zdarma

Regál bambus Nepel TYP 1 v bílé barvě s tempem Kondela a dárkem zdarma je krásným a praktickým doplňkem pro vaši kuchyni, obývací pokoj nebo zahradu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlný nákup přímo v pohodlí vašeho domova.