EZRÁ závěsná skříňka do koupelny – čistá bílá elegance

EZRÁ závěsná skříňka do koupelny je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají elegantní a praktický úložný prostor do své koupelny. Tento kousek skvěle zapadne do jakéhokoliv moderního interiéru a dodá mu dokonalou čistou bílou eleganci.

Kvalitní materiály a provedení

Závěsná skříňka dvoudveřová je vyrobena z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v barvě matná bílá. To zaručuje nejen elegantní vzhled, ale i vysokou kvalitu a odolnost. Výška dvířek je 51 cm, což umožňuje uskladnit do skříňky i větší věci.

Díky kvalitnímu provedení a použitým materiálům se můžete spolehnout na to, že tato závěsná skříňka do koupelny vám vydrží mnoho let a bude vypadat jako nová.

Praktické rozměry

Závěsná skříňka EZRÁ má rozměry (šxvxh): 59,3 x 90 x 19,5 cm, což ji činí dostatečně velkou pro uskladnění všech potřebných věcí. Díky tomu můžete snadno uklidit všechny kosmetické potřeby, ručníky a další věci a mít tak v koupelně všechno na jednom místě.

Snadná montáž a dodání

Závěsná skříňka do koupelny je dodávána v demontu, což usnadní její transport i instalaci. Díky přiloženým návodům na montáž je navíc instalace velmi jednoduchá a rychlá.

Zakoupit EZRÁ závěsnou skříňku do koupelny

Pokud vás oslovila tato elegantní a praktická závěsná skříňka do koupelny, můžete ji zakoupit na stránkách www.codina.cz za velmi příznivou cenu. Dopřejte si kvalitní a elegantní úložný prostor do vaší koupelny!

Koupelna
Závěsná skříňka EZRÁ