Okrově červená kovová skládací židle Fermob Bistro: Stylový doplněk do zahrady nebo na balkon

Celokovová židle Bistro je inspirována židlemi, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí této židle neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti.

Naopak, model, který představuje společnost Fermob, získal na vynalézavosti a veselosti. Židle Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2).

Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z židle ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Okrově červená kovová skládací židle Fermob Bistro

Barevné provedení

Židle Bistro nabízí možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku. Jednou z možností je i okrově červená, která židli dodává karakter a výrazněji ji odlišuje od klasických kovových židlí.

Čištění a údržba

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Vzhledem k tomu, že židle Bistro je určena do venkovních prostor, doporučujeme pravidelné čištění a údržbu. Prach a nečistoty se snadno usazují na kovové plochy, ale čistou a lesklou židli si uchováte jednoduchým ošetřením saponátem a vodou.

Technický list - Fermob Bistro skládací židle

Okrově červená kovová skládací židle Fermob Bistro je stylovým doplňkem do zahrady nebo na balkon. Její design, kvalita a praktičnost ji řadí mezi nejvyhledávanější zahradní židle na trhu. Jestliže hledáte židli, která bude krásně ladit se zelení či květinami v zahradě, nebo jednoduše praktickou židli, která se snadno složí a odloží, je Fermob Bistro tou správnou volbou. Chcete-li si židli pořídit, navštivte Isolund.cz, kde si ji můžete objednat.