Světle hnědý taburet More od Karup Design – elegantní a praktický kousek pro váš interiér


Popis produktu

Světle hnědý taburet More - Karup Design

Světle hnědý taburet More od Karup Design je skvělým doplňkem do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Je elegantní a zároveň praktickým kouskem.

Taburet má jednoduchý design a je vyroben z kvalitního materiálu. Jeho barva ladí s mnoha interiéry a dá se tak snadno kombinovat s dalšími kusy nábytku.

Taburet More je vyroben z masivního borovicového dřeva a může sloužit jako sedací plocha nebo jako noční stolek. Jeho rozměry činí 35 x 35 x 30 cm.

Výhody produktu

  • Jednoduchý design
  • Vyroben z kvalitního borovicového dřeva
  • Praktický kus nábytku
  • Univerzální barva
  • Dá se snadno kombinovat s dalším nábytkem

Odkaz na produkt

Pokud se vám tento světle hnědý taburet líbí a chcete si ho zakoupit, můžete si ho objednat přímo na stránkách prodejce – www.naradi-cz.cz/produkt/svetle-hnedy-taburet-more-karup-design.

Cena produktu

Cena tohoto krásného a praktického kusu nábytku se pohybuje kolem 999 Kč.

Závěr

Světle hnědý taburet More – Karup Design je skvělým a praktickým kouskem nábytku pro každý interiér. Jeho jednoduchý design a univerzální barva umožňují snadné kombinování s dalšími kusy nábytku. Pokud hledáte praktický doplněk do vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře, světle hnědý taburet More je tou správnou volbou. Navštivte prodejce a objednejte si ho právě teď!