Bílý porcelánový hrnek s podšálkem od 58products: Elegantní doplněk pro Vaši kávu či čaj

Vychutnejte si svou kávu v originálním hrníčku a dejte svému každodennímu rituálu zcela novou tvář. Nebo hrníčkem obdarujte svou drahou polovičku – uvidíte, jaký úsměv na rtech jí vykouzlíte. Hrníček je vyroben z vysoce kvalitního porcelánu, který se jen tak nerozbije, a díky svému neotřelému designu se těší oblibě mezi celou řadou kávových fajnšmekrů.

Originální design

Tento hrníček je opravdovým unikátem. Udělá radost každému, kdo rád tráví čas u šálku kávy či čaje. Bílá barva a neotřelý design s okem na šálku promění Vaší kávovou zkušenost v malou událost.

Vysoce kvalitní porcelán

Porcelán je tradičním materiálem pro výrobu kvalitních keramických nádobí a je oblíbený díky svému hedvábnému lesku, hladkosti povrchu a vysoké odolnosti vůči otřením a nárazům. Tento hrníček je vyroben z kvalitního porcelánu, který nejenom dobře vypadá, ale je také velmi praktický. Lze ho totiž snadno umýt a je vhodný pro použití v myčce nádobí.

Bílý porcelánový hrnek s podšálkem od 58products

Vhodné jako dárek

Náš porcelánový hrníček s neotřelým designem bude skvělým dárkem pro každého, kdo má rád kávu nebo čaj. Není nic hezčího, než dostat dárek, který bychom si sami vybrali a tenhle hrníček patří k těm, které si zamilujete na první pohled. A když si kromě tohoto bílého hrníčku zakoupíte i další hrnečky s jinými obličeji, vytvoříte si celou rodinku mističek, které mají tvář. Nebo si ze stejné série vyberte různé barvy, ať si každý pozná tu svou.

Pořiďte si dnes svůj kousek na esrom.cz a nechte se unášet do světa kávy a čaje s novým andělem strážným.