Podsedák Really Nice Things Square Blue Flowers s příměsí lnu – praktický doplněk pro každou domácnost


Nudným a jednobarevným podsedákům odzvonilo! Sluncem prosluněná značka Really Nice Things přichází s originálními polštáři všech barev a vzorů, které z vašeho bydlení vykouzlí letní sídlo na španělském pobřeží. Cítíte tu vůni léta, moře a pohody?

Vzhled podsedáku Really Nice Things Square Blue Flowers

Tento podsedák s příměsí lnu je pokrytý modrými květy, které okamžitě rozveselí jakýkoliv interiér. Jeho rozměry jsou 37 x 37 cm, takže se hodí pro většinu křesel a židlí. Jeho praktickost spočívá v tom, že chrání sedačku před poškozením a navíc zajišťuje pohodlné sezení.

Použití podsedáku Really Nice Things Square Blue Flowers

Podsedák s příměsí lnu Really Nice Things Square Blue Flowers je skvělým doplňkem nejen pro domácnosti, ale také pro kancelářské prostory. Díky svému vzhledu dokáže okamžitě oživit každý prostor. Navíc je velmi jednoduchý na použití – stačí jej umístit na sedačku a máte hotovo.

Konstrukce podsedáku Really Nice Things Square Blue Flowers

Vzhledem k tomu, že je tento podsedák vyroben z přírodních materiálů, je velmi přátelský k životnímu prostředí. Příměs lnu zase zajišťuje, že je podsedák velmi pevný a odolný. Navíc je snadno omyvatelný, takže se nemusíte bát, že by se na něm usadila špína.

Vyčistitelnost podsedáku Really Nice Things Square Blue Flowers

Pokud se na podsedáku objeví nějaké skvrny, stačí jej jednoduše očistit mokrým hadříkem a mírným mýdlem. Díky tomu se snadno udržuje v čistotě a vypadá jako nový.

Kde koupit podsedák Really Nice Things Square Blue Flowers

Pokud se rozhodnete koupit podsedák Really Nice Things Square Blue Flowers, můžete si ho objednat na stránkách Codina. Nabízejí ho za příznivou cenu a navíc máte možnost využít slevových kupónů.