Policová skříň LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce s 5letou zárukou


Policová skříň LOLLAND 3D2S s pestrým barevným provedením

Tento moderní nábytek LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický způsob, jak si doma uspořádat své věci. Systém se skládá z 16 prvků v barevném provedení jasan combria v kombinaci s fialovou nebo limetkou, takže si můžete sestavit nábytek přesně podle svých představ. Celá řada se vyznačuje zaoblenými tvary, které dodávají skříni pěkný vzhled.

Pestré barevné provedení

Policová skříň LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce má výrazné barevné provedení, díky němuž se bude skvěle hodit do moderního interiéru. Dekorace je vytvořena z ABS pásky z PVC výrazné barvy, takže není třeba se bát o odolnost vůči poškození a opotřebení. Celkově je nábytek vyrobený z kvalitní laminátové desky o síle 16-18 mm, což zaručuje pevnost a odolnost nábytku.

Komfortní výbava

Policová skříň LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce je vybavená praktickými zásuvkami s kovovým mechanismem výsuvu, které jsou ideální pro uspořádání vašich věcí a snadný přístup k nim. Rozměry (šxhlxv): 80 x 40 x 188 cm jsou dostatečně velké pro uložení většího množství věcí.

Záruka 5 let

Ložnice je místem, kde trávíme spoustu času a proto je důležité, aby byla vybavená kvalitním nábytkem. Policová skříň LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce má 5letou záruku, čímž je zaručena kvalita a spolehlivost daného produktu. Dodání skříně v demontovaném stavu je snadné a usnadní tak přepravu a následnou montáž.

Policová skříň LOLLAND 3D2S v jasanu/limetce je dokonalou volbou pro každého, kdo chce mít kvalitní a stylový nábytek, který má dlouhou životnost a spolehlivost. Koupit tuto skříň si můžete na Skvělý Nábytek.