Rozkládací rohová sedačka CROCEA 09 v růžové pravé látkové verzi

Pokud hledáte kvalitní rozkládací rohovou sedačku, neváhejte a podívejte se na model CROCEA 09. Tato sedačka je vyrobena z kvalitní látky a nabízí mnoho praktických vlastností, které oceníte při každodenním používání.

Provedení: PRAVÉ

Rozkládací rohová sedačka CROCEA 09 je k dispozici v pravé látkové verzi, což ji činí velmi elegantní a vkusnou volbou pro vaše interiéry. Pokud hledáte nábytek, který vám poskytne dostatek komfortu a pohodlí, neváhejte a zakupte tento model.

Výhodou této rozkládací sedačky je i to, že ju můžete přizpůsobit vašim potřebám. Sedačka je vybavena mechanismem rozkladu delfín, díky kterému můžete jednoduše rozložit plochu na spaní o velikosti 125 x 193 cm.

Pokud jde o materiál, je sedačka vyrobena z kvalitní látky, konkrétně se jedná o potahovou látku Monolith 63 růžové barvy. Tento materiál je velmi příjemný na dotek a odolný proti opotřebení a vypadá velmi stylově.

Fotografie detailů a rozložení sedačky jsou ilustrativní, jiná barva!

Pokud vás zajímají detaily tohoto produktu, můžete se podívat na fotografie, které jsou uvedené na našem webu. Na těchto fotografiích vidíte jak se sedačka rozloží na plochu na spaní a jaké jsou detaily sedačky. Je však třeba zmínit, že tyto fotografie jsou ilustrativní a barva sedačky se může lišit od skutečnosti.

Další výhodou této sedačky je i to, že se dodává v demontovaném stavu. To znamená, že ji můžete velmi snadno a rychle sestavit sami. To je velmi praktické, zejména pokud máte omezené prostory nebo pokud nemáte k dispozici možnost transportovat hotovou sedačku.

Rozměry sedačky jsou: šířka 275 cm, výška sedu 43 cm a hloubku sedu 60 cm. Sedák je tedy dostatečně velký pro pohodlné sezení a odpočinek.

Pokud chcete zakoupit kvalitní, pohodlnou a elegantní rozkládací rohovou sedačku, zvolte model CROCEA 09. Navštivte naše stránky www.nabytekprehledne.cz a objevte řadu dalších produktů pro bytové vybavení.