Asymetrická vana Ravak Rosa II 160×105 cm akrylát pravá – recenze a specifikace


Úvod

Asymetrická vana Ravak Rosa II 160×105 cm akrylát pravá je moderní a praktickou volbou pro každou koupelnu. Tato vana je vyrobena z kvalitního akrylátu o tloušťce 5 mm a navíc je dodávána v pravé orientaci. S objemem 235 litrů nabízí dostatek prostoru k pohodlnému relaxaci.

Specifikace

Vana Ravak Rosa II 160×105 cm je velká, ale zároveň není příliš těžká a lze ji snadno přemístit. Vana má rozměry 160 cm x 105 cm x 58 cm a disponuje moderním designem, který se hodí do každé koupelny. Balení vany neobsahuje panel, nožičky ani sifon.

Výhody

Jednou z největších výhod této vany je její materiál – akrylát. Tento materiál je lehký a odolný proti poškození, díky čemuž je vana velmi trvanlivá. Díky svému modernímu designu se hodí do každé koupelny a nabízí mnoho prostoru pro pohodovou relaxaci. Díky pravé orientaci je tato vana skvěle využitelná v koupelnách s omezeným prostorem.

Nevýhody

Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že tato vana není dodávána s panel, nožičkami ani sifonem, což může vést k vyšším nákladům při instalaci.

Závěr

Asymetrická vana Ravak Rosa II 160×105 cm akrylát pravá je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní, prostornou, odolnou a praktickou vanu do své koupelny. Navíc je nabízena za velmi příjemnou cenu. Pokud hledáte kvalitní vanu, doporučujeme si tuto vana určitě prohlédnout na stránkách www.velkynabytek.cz.