Chic černé sametové křeslo MICADONI Mamaia s elegantním černým podnožím


Vyberte si kus nábytku, který zkrášlí váš domov

Chcete si krásně vybavit svůj domov? Křeslo Mamaia je pro to ideální volbou. Tento kus nábytku se vyznačuje jednoduchým, ale vkusným tvarem. Čalounění je vyrobeno z tkaniny imitující samet s jemným leskem, které je velmi měkké a hedvábné na dotek. Navíc se značí dobrou odolností proti oděru, díky tomu je vhodné i do komerčních prostor.

Pozoruhodná pohodlnost a ergonomie

Kromě estetických kvalit je křeslo také pozoruhodně pohodlné a ergonomické. Celek doplňují elegantní knoflíky na opěradle, které křeslu dodávají noblesu a stylové zakončení. Sezení je podtrženo kovovou, černě lakovanou podnoží. Mamaia je v nabídce v řadě barevném provedení. Vyberte si to pravé do vašeho interiéru!

Kvalita a pověstnosti značky MICADONI

MICADONI je značkou, která se vyrábí s velkou pozorností k detailům a maximální kvalitě. To je hlavním důvodem, proč vám můžeme garantovat, že křeslo Mamaia vám bude sloužit dlouhá léta.

Rozměry křesla a provedení

Křeslo Mamaia má celkové rozměry 75 x 61 x 74 cm. K dispozici je také verze s vysokými opěrkami. Kovová podnož je do této verze křesla volitelně dostupná v pozlaceném provedení.

Individuální podmínky pro výrobu

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Čištění a údržba

Tip: Křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Objednejte si černé sametové křeslo MICADONI Mamaia s elegantním černým podnožím již dnes!

Představte si, jak by vypadalo křeslo Mamaia v vámi vybrané barvě v prostorné obývací místnosti. Nyní si to můžete snadno realizovat kliknutím na odkaz https://www.atcomplet.cz/produkt/cerne-sametove-kreslo-micadoni-mamaia-s-cernou-podnozi a nákupem v našem internetovém obchodě. Nechte svou domácnost zazářit s novým křeslem od MICADONI!