Elegantní rohová sedací souprava FABIO v provedení Sawana 21/Sawana 05

Luxusní rozkládací sedací souprava jménem Fabio je ideální volba do větších prostor vašeho obývacího pokoje. Na této sedací soupravě určitě oceníte úložný prostor a možnost rozkladu pro příležitostné spaní. O pohodlí se starají pružiny typu faliste.

Sedací souprava FABIO Sawana 21/Sawana 05

Elegance a kvalita

Tato rohová sedací souprava je nejen pohodlná, ale také velmi elegantní. Je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost. Navíc je k dispozici v provedení Sawana 21/Sawana 05, což je kombinace dvou velmi vkusných barevných variant.

Rohová sedací souprava FABIO Sawana 21/Sawana 05

Prostornost a praktičnost

Samotná souprava je velmi prostorná, takže se na ní vejdou i větší rodiny. Navíc je vybavena úložným prostorem, takže si můžete uložit deky a polštáře. Velkou výhodou je také možnost jednoduchého rozložení pro příležitostné spaní – stačí jen vytáhnout z podsedáku lůžko.

Praktičnost rohové sedací soupravy FABIO Sawana 21/Sawana 05

Moderní design

Tato souprava více než uspokojí nároky moderního designu. Je jednoduchá, ale zároveň stylová a elegantní. Lakonické linie a vkusná kombinace barev jsou zárukou toho, že se souprava hodí do každého moderního interiéru.

Moderní design rohové sedací soupravy FABIO Sawana 21/Sawana 05

Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, která je elegantní, kvalitní a prostorná, máte ji zde. Odkaz na produkt si můžete prohlédnout zde.